Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Lojrat Qe Ben Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

i love you baby ,per menyren se si ti me flet
i want you baby, per menyren se si ti me ndjek e me prek
une jam me ty per arsye se si te me gjen sa dua te jem me ty gjithmon
ref.2x
sa dua tjem me ty ty ty
jan lojrat qe ben ti ti ti
me pelqen kur jemi dy dy dy
sa dua tjem me ty jan lojrat qe ben ti
i love baby ,per menyrense si ti me flet
i want you baby ,per menyren se si ti me gjen e me prek
une jam me ty per arsye se si ti me gjen dua tjem me ty gjithmon
ref.2x
sa dua tjem me ty ty ty ty
jan lojrat qe ben ti ti ti ti
me pelqen kur jemi dy dy dy dy
sa dua tjem me ty jan lojrat qe ben ti


Ky tekst u dërgua nga arjola muca

Jeta Faqolli - Lojrat Qe Ben Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojrat Qe Ben Ti".
3. Video është e këngës "Lojrat Qe Ben Ti", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0