A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Koleci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Jona Koleci is a popular singer of Pop music. Në Nëntor 2008, Jona Koleci merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Kohe E Shkuar". Në Dhjetor 2009, Jona Koleci merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Stine Dashurie". Në Maj 2010, Jona merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Humb Kontroll". Në Qershor 2010, Jona Koleci merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Dua". Më datë 5 Prill 2012, Jona Koleci publikon videoklipin "Jam Per Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ariana Bushati

Joanna Wakeley

Fabiola Agalliu

Antonela Çekixhi

Albresha

Emma (Emanuela Manaj)

Agertina Muca

Lorna Hysa

Doruntina Qamili (Dina)

Armela Tusha


Tags: Jona Koleci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019