A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • J
  • JR
  • Sonte Na Po Pina

Audio

Video Link

JR - Sonte Na Po Pina  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2017

2017-09-24T08:47:15

Featuring

Noizy


sonte na po pina po rina po ju kshyrim juve qysh po ngani mas neve si qent mas kocit po ne i kem do qen e atyne ju po juv dukni koca tani ne ju prejm e qent ju hajn nese ju folni naj sen kjo ju gjen
kush jan qato qe po lshojn kungja le ti majn kungjat per veti sas i kum shkel me gjith kungjat qishtu mo mkini lodh bollni mo se spo du me ju ngu se gjithmon pi tutes arsye gjeni e menoni qe me lot e me arsye muni me shpetu prej meje jo babes un jam gg e un jam noizy prej neve sun hik qat qa e lyp te ne ki me gjet babess jojo me neve mos u nguc se ne ta futim plum nball e zdvetim kush je ti
la la la hahaha yeh yeh

na jem o.t.r e double GG
Fol a po don problem mi qu durt nalt
boll,se kur jena na ktu,bohet ma qart

po lypin kishe fer po i ka lan takati e more kuller t,paska nxan taksirati me mujt ishe bo trim nashta mkishe rre ki me vertetu kush jan O.T.R DOUBLE GG diten qe um nje se po ni tulifar seni demek pe kuptojna repin do mu bo reper mate niher gjepin je shqiptar jo legal ilaegal hajde a po vjen se une po dal po du me dal me pi se qashtu po ma don trupi edhe kur jam me rap krejt i kopi une jam kralI merr vesh o bal dije nese dale kam me tbo per spital tash pe shoh qe ki met vet shqip tpaska ra pazari dje njejt sot njejt ala jam i pari PER rep jom gjujtje tresh Hello im freshh ma fresh se lajmet fllesh jon pleshta se i rnxoj me ka dy reshta
ne jemi repera nuk na vyn neve estrada sbone hap me koh qato sje ti nvenin tem


Ky tekst u dërgua nga Egzona / XonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019