Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Më E Bukura Mbi Dhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Seç te ka qendisu
Zoti me ildi
Lulet ulin koken moj
Sa here kalon ti
Oooo nenen puth ne ball
Oooo qe s’te beri djale aaaa

Reff 2x
Dil e dil te t’shohim ne
Me e bukura mbi dhe
Dil e dil e mos u fsheh
Me e bukura mbi dhe
Laj lajla lajla la
U fsheh hena sa te pa
Laj lala lajla la
Kush per ty mendjen se la

Ngjyrat e ylberit
I ke nen qerpik
Nuk ka me te bukur moj
Nuk ka edhe pike
Oooo nenen puth ne ball
Oooo qe s’te beri djale aaaa

Reff 2x
Dil e dil te t’shohim ne
Me e bukura mbi dhe
Dil e dil e mos u fsheh
Me e bukura mbi dhe
Laj lajla lajla la
U fsheh hena sa te pa
Laj lala lajla la
Kush per ty mendjen se la
Juliana Pasha
Publikimi: 30/12/2020
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Juliana Pasha - Më E Bukura Mbi Dhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më E Bukura Mbi Dhe".
3. Video është e këngës "Më E Bukura Mbi Dhe", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0