Më mbaj mend (për 1 muaj)


KAOS - S'dihet Qka U Bo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dihet Qka U Bo".
3. Video është e këngës "S'dihet Qka U Bo", por nuk këndohet nga KAOS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KAOS - S'dihet Qka U Bo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

14/08/2009

2009-08-14T19:39:44+00:00LumiB:
thuni O O seni i ri Vig Pop LumiB edhe kejt u bo nice
gjinja bojnn O O s`keni ni kurr ma mir
hajde tash qoni durt kejt nalt
e di qe neser sen sko me majt n'men
pej t'shtunes ko me nejt flejt deri t'ejten
kshtu qe nese sdon me kcy po me nejt n'ven
shko n'shpi ma mir t'bjen, A O MERR VESH?

Vig Poppa:
em pelqejn qysh me kongen tem kcejn
vin mrena e thejn ma tmiren veq te na e gjejn
per kejt ato qe jon knej, njerz qe vozisin shpejt,
njerz tvogel me gjipa tmdhej
qe njoni qe si beni ec vet me kaqket
e pantollat ma tgjonat en nqytet
qfare jom kjo dihet, haterat jon nxihen
ja rrit zonin i jep gaz edhe shihem

Reff [2x]
thuni O O, kaos-at nshpi thuni O O (ëhëë)
sdihet qa u bO O ama kejtve jau thej
kshtu qe yeah yeah yeah

Vig Poppa :
nese msheh nrrug bertit o yeah
Vig Poppa ma i miri nqytet o yeah
per mu osht shum leht, me plot ose vet
vi n'club e boj nxet o yeah

LumiB:
yea hajde hini mrena nclub
per kejt ka ven edhe pije plot O O
spo ma nin kush qa thot
edhe sma ka ni qa kan thon deri sot yeah

Vig Poppa :
yeah mi ngu gjinen mes permas
nuk muj me ni veten mir veq kur e kom goten shprazt
ose kur shkoj me naj ven ku ka njerz jasht
mu ma then veq ku ka femna, ritem edhe bass

LumiB:
kshtu qe munoju bile kape ritimin nese kcen
percjelle beatin shterru tu beritit en refren
mos ta nin, une gjith e kqyri punen tem
ama sonte ti je puna jem maje n'men

Reff [2x]
thuni O O, kaos-at nshpi thuni O O (ëhëë)
sdihet qa u bO O ama kejtve jau thej
kshtu qe yeah yeah yeah

ëhëë
veq qitash u bo nxet
Fire (Fire) we on Fire (Fire)
KAOS (kaos)
Big Bang beat
yeah Vip Popp' LumiB
okay k k k k


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga KAOS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet