Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kacaki - Fati Jot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Jot".
3. Video është e këngës "Fati Jot", por nuk këndohet nga Kacaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacaki - Fati Jot  (Feat. Doppio O)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doppio-O

26/12/2010

2010-12-26T22:10:18+00:00e pajsha dikur 1 anderr t'kisha pas mu bo rreper
e tash jetoj n'ket anderr du me kan si ateher
e boj 1 L edhe rri tu u mendu
a thu mos mu pa marr me rrep qfar hapash kisha shku
a isha kan mo kacak a kisha gjujt plum per shok a kisha shkrujt sot ket tekst a kisha lcu lot per tok
boj monolog me veten n'tip dialogi
kajher mduket jeta si ushtrime katallogi
diku je dobt diku fort si brini dashit
a thu e paska fajin qekjo gjethja e hashashit
do s'don me t'pa do k'naqen me t'vra do tjer t'zan shok veq problemet me ja u la
po nuk perzina tip jom me t'ronda
teton jena real edhe rri veq te banda
i pa shkollum po me mend tqifsha shkollen
i pa edukum po kur t'vdes do edukohem...

ref..Fatin e bon ti vet kur jeta t'bjen realitet.
vdekja t'bohet tregtari ku shpirtin tond e shet..

rap
shum her e pash jeten me 1 sy tjeter
se sot mduket loj kjo jet ku duhet me kon mjeshter.................


Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet