Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Hallall Po Ta Bon Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ah sa t'kam besu
Më the të kam dashni
Sa shpejt m'paske harru
O drita e syve të mi

Ref.
Aromën tënde e ndjej
N'zemër ke mbet mrena
Edhe pse më lëndove
Hallall po ta bon zemra

Aromën tënde e ndjej
N'zemër ke mbet mrena
Edhe pse më lëndove
Hallall po ta bon zemra

Kush e ndan shtratin me ty
Kujt sot i thua zemër
Dashnia paska qen për ty
Emër veq një emër

Ref.
Aromen tende e ndjej
N'zemer ke mbet mrena
Edhe pse me lendove
Hallall po ta bon zemra


Ky tekst u dërgua nga BenitoKadan Duraj
Publikimi: 14/02/2020
Video Produksioni: Video Art


Kadan Duraj - Hallall Po Ta Bon Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall Po Ta Bon Zemra".
3. Video është e këngës "Hallall Po Ta Bon Zemra", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente 0