Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva - Ya Resulallah (Feat. Xheta)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesa1
Syri lotin nuk e mban
Ja Resul un kam shum mall
Sa shum Shpirti po me dhemb
Ta takoj At pejgamber

Ref
Muhammed Ya ResulAllah
Bej dua per ty met pa
Muhammed Ya ResulAllah
I dashuri Mustafa

Pjesa 2
Ja Habib nebi Allah
Ne xhennet dua met pa
Zog xhennetit Tisha kon
Nkrah te ti un te pushoj

Ref
Muhammed Ya ResulAllah
Bej dua per ty met pa
Muhammed Ya ResulAllah
I dashuri Mustafa
Kadir Sojeva
Featuring: Xheta
Publikimi: 26/04/2021
Tekst: Ekrem Sojeva
Vokalet: Xheta
Mix & Mastering: Xheta
Realizoi: Issam Media & B´s ProductionKadir Sojeva - Ya Resulallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ya Resulallah".
3. Video është e këngës "Ya Resulallah", por nuk këndohet nga Kadir Sojeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadir Sojeva:


Komente 0