Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Meny Mosi (Feat. Rozana Radi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

bajlando mosi meni meni mosi je ber sot si shpirt ti dhe me dukesh pak kolosi bajlando mosi meni meni mosi hajde mos ki turp ti se ka vend dhe per golosi bajla brune vogel bajla mos u be me gajla mos u be me gajla mos u be se sapo erdha 2x ok ti hajde ketej mos me thuj te dej vetem per ty un e kthej ti e di se jam ok dhe gjith klabin un e blej hej hej hajde mos me rrej hajde mos me rrej hajde ti mos u dej se me mu gjith naten shpirti vogel je ok
Kastro Zizo
Featuring: Rozana Radi
Publikimi: 01/09/2006
Festivali: Mikrofoni I Artë 2006


Kastro Zizo - Meny Mosi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meny Mosi".
3. Video është e këngës "Meny Mosi", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0