Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Mira Janji - Doruntina Dhe Kastro I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Fjalen, po besen kush do ta mbaj?
Kush do me rikthej tek ty nene?
O shqiptar o amon oooo,
Vuaj, vuaj pa ty
Pa ty si do t'ia bej
Tek nena ime kush do m'kthej

Behu gati se po vij
Nenes t'i ngrohim shtepin'
Ngjitu moter ti mbi shpin'
U ringjall ky Kastro i Zi
Mira Janji & Kastro Zizo
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Kastro Zizo & Mira Janji - Doruntina Dhe Kastro I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doruntina Dhe Kastro I Zi".
3. Video është e këngës "Doruntina Dhe Kastro I Zi", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0