Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - The Boss Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

AI, PO MI BEN NERVAT VAJ
PO BERTET BO,BO, BO, BO

AI, PO GENJEN SE KA FAJ
NUK ME SHEH NE SY BO,BO, BO, BO

AI, NUK MESOI KURRE TE QAJ
PO GABON BO, BO, BO, BO

AI, VISHET GJITHMONE SHUME HIGH
DHE BERTET BO,BO,BO,BO

UNE DHE VETJA
JAM PA LETRA
UNE DHE VETJA
PLOTE GENJESHTRA
UNE DHE VETJA
JAP SHUME URDHRA
UNE DHE VETJA SJEMI BASHKE!...Nuk kemi video për këtë këngë.


Kastro Zizo & Vinsmoker
Publikimi: 03/04/2020
Produksioni: Vinsmoker


Kastro Zizo & Vinsmoker - The Boss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Boss".
3. Video është e këngës "The Boss", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0