A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

KeepMan - Keep In It Bim  (Feat. BimBimma)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2012

2012-03-09T01:38:46

Featuring

BimBimma


Keep in it real man
yeah eh ma mir ju bjen me njoft KeepMan BimBimma
no comment biatch(BITCH)

KEEPMAN
...

Ngoje beat-in edhe bire pak snow
via via ye o let's go
kur jem na ktu the roof is on fire (X2)

Keep in it real man
Bimma and KeepMan direct from the street man(streets)
boni ven sa si rat pishman
kisha nejt i mir po jom prish man
po get qe jom Raptish man
kohen e kapisha,qe gangsterat n'tripa
jon gangstera me kapislla(oldschool)
prit pak,se mu sosen rizllat
ta disha qe raptishat jon kaq pisa
moti i kisha trajtu si dhipa
mini clipa,si clip art,thojn i mushin clipat(shanzherat)
t'musht i ki tripat,se clip-at i ki t'shprazt
(normal) un rimat i kom mish-mash
pe lo rep-in shqip,po boj rep frangjisht tash
Shte-les (ta lo shej) un tash
se Shqiptart kan qef me pas Shit-Class
Se si t'rras shit-hit plas

ngoje beat-in edhe bire pak snow
via via ye o lets go
kur jem na ktu the roof is on fire
....
(x2)

keep in it real man Bimma and KeepMan
direct from the street man
hmmmm
keep in it real man Bimma and KeepMan
direct from the street man
keep in it real man,keep in it real man
keep in it real man,keep in it real man.


Lyrics submited by M.Ulaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019