TEKSTESHQIP

Kejsi Tola
Qiellin Do Ta Prek Me Ty
Lyrics

uuhhh uhhh uhhh

nese mendon nga ty pata frik
me detyron te them gabohesh
i dashur zemres time pak pushim tani qe te marr force dhe me shum te te doje por te premtoj nuk do vonoj qe te kthehem perseri
un te dua dhe me shum
dua ta prek un qielllin dhe njehere me ler ta prek me ty te shkojm ne fluturim vec ne te dy
te jem pran teje e nga endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak

nese mendon qe un do te harroj
degjoja nates ti eren e do te sjell un nga shkretetira uje per ty qe shijon me shume dhe ka ngjyre qe sheron brenda venave na velon na con lart ne enderrime ne enderrime lart

2x dua ta prek un qielllin dhe njehere me ler ta prek me ty te shkojm ne fluturim vec ne te dy
te jem pran teje e nga endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak

fluturooo dhe njehere me ler ta prek do shkojme ne fluturim
vec ne te dy me ler ta prek me ty dhe ne endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak
na na na na naaaa na na nana
vec ne te dy e te jem prane teje e nga endrra te mos zgjohem te mos zgjohem prap e mjafton te jesh ma jep ti doren pak.

DËRGOI: