Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Nusja Miss Bote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA.

HAJDI ÇIKA HAJDI ME SHUPLAKA
KE VLLAU JON LE TI DALE FLAKA
HAJDI CIKA HAJDI ME DEF
A KE VLLAU JON DBOJNA ZEF.

NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA.

HAJDI ÇIKA HAJDI KREJT NË VALLE
ME NUSEN E DHANDRIN KREJT ME KALLE
ATMOSFERA SONTE MAXIMUM
LUJ O DHANDER SONTE SKEM GJUM.

NUSJA JON MISS BOTE
MISS BOTE MISS BOTE
ME ÇKA TPASKA RITUR
NANA JOTE JOTE.

NUSJA VLLAU JON
DY ZEMRA DY ZEMRA
O KUSH NA KA INATI
JU PLAST ZEMRA O ZEMRA
Keli
Publikimi: 27/05/2022
Muzika: Keli
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili
Video Produksioni: Jehona
Studio: Meti Neziri


Keli - Nusja Miss Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Miss Bote".
3. Video është e këngës "Nusja Miss Bote", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0