Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tv Klan - Eja Me Mua! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  169

Është një vend në botën time, mund të bësh atë që do.
Në një ditë si kjo dhe ti mund të ëndërrosh.
Sot e dua zemrën tënde ta dëgjoj si rreh tek unë.
Dua dorën të më japësh të mos ndihem vetëm kurrë.

Refreni:

(Eja me mua 2x) Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
(Eja me mua x2) në çdo dritë që ndizet ne edhe më shumë do të besojmë.

Sot unë dua të të them je një yll ashtu si unë, mund te fluturosh dhe ti, lart në qiellin e pafund.
Të shëtisim bashkë në kohë, në një slitë dhurata plot e të falim buzëqeshje unë e ti në këtë botë.

Refreni:

(Eja me mua x2) Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
(Eja me mua x2) Në çdo dritë që ndizet, ne edhe më shumë do të besojmë.

Në një ditë si kjo, më duaj ti më fort.
Në një përqafim, në një fjalë që më ngroh.
Sa gëzim më jep në shpirt në një strehë të jetojmë. Dashuria i jep ngjyra botës sonë.

Refreni:

Ti eja me mua x2 Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
Eja me mua x2 Në çdo dritë që ndizet edhe më shumë do të besojmë.
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/12/2016
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rovena Rrozhani
Regjia: Edlira Baholli
Producente Artistike: Monika LubonjaTv Klan - Eja Me Mua!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Mua!".
3. Video është e këngës "Eja Me Mua!", por nuk këndohet nga Tv Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

52

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0