Official Video

Top 200

Tv Klan - Eja Me Mua!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  64

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T17:06:16

Muzika:

Adrian Hila
Është një vend në botën time, mund të bësh atë që do.
Në një ditë si kjo dhe ti mund të ëndërrosh.
Sot e dua zemrën tënde ta dëgjoj si rreh tek unë.
Dua dorën të më japësh të mos ndihem vetëm kurrë.

Refreni:

(Eja me mua 2x) Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
(Eja me mua x2) në çdo dritë që ndizet ne edhe më shumë do të besojmë.

Sot unë dua të të them je një yll ashtu si unë, mund te fluturosh dhe ti, lart në qiellin e pafund.
Të shëtisim bashkë në kohë, në një slitë dhurata plot e të falim buzëqeshje unë e ti në këtë botë.

Refreni:

(Eja me mua x2) Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
(Eja me mua x2) Në çdo dritë që ndizet, ne edhe më shumë do të besojmë.

Në një ditë si kjo, më duaj ti më fort.
Në një përqafim, në një fjalë që më ngroh.
Sa gëzim më jep në shpirt në një strehë të jetojmë. Dashuria i jep ngjyra botës sonë.

Refreni:

Ti eja me mua x2 Dhe dëshirat tona nëpër degë pemësh t’i zbulojmë.
Eja me mua x2 Në çdo dritë që ndizet edhe më shumë do të besojmë.

Kartolina (1)

2018-12-31 13:47:41
Dhe dëshirat tona
nëpër degë pemësh
t’i zbulojmë
Në çdo dritë që ndizet
ne edhe më shumë
do të besojmë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...