Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Mos E Merr Detin Inat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Në bregdet një orë të tërë
Jona ngriti shtepi me rërë
mur kala, deri sa vala
rrafsh ia bëri me stërkala
mur kala, deri sa vala
rrafsh ia bëri me stërkala

Jona e vogël nis e qan
kërkon muret dhe kalanë
babi i qeshur e thërret
sërisht bëje, është det është det
babi i qeshur e thërret
sërisht bëje, është det

Mos e merr detin inat
nuk është ujë në govatë
nuk po loz' me govata
mos e merr detin inat
nuk është ujë në govatë
deti s'fle por ngre valë tallaz'


Këngë Për Fëmijë - Mos E Merr Detin Inat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Merr Detin Inat".
3. Video është e këngës "Mos E Merr Detin Inat", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0