A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - S'ki Ide


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  493

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T18:59:07

Lyrics:

Getinjo

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss
[2x]
Sa mir po dokesh s'ki ide
A e din synin qysh po ma ngreh
S'po t'njoh mir po zemra po m'rreh
Sa mir po dokesh ski ide.

Un e di ca foli
Ndodhi cka ndodhi
S'bon me tu ni zoni
Me mu s'je i fort ti
Let me guess Oh Oh
Po ma then qaq shum
Mos u nij rahat shum
Let me say Oh Oh
Pe din ku jom un
E din ku jom un.

Po m'con
S'po m'con
Kur je afer po m'don
S'po m'don
Nese o ka ta don
Kallxom
Nese jo atëher pse po m'pengon.

Ama nuk pe di kush je
Te un je dicka e re
Hala nuk pe gjeeeeej,
pse po t'ndjej.

[2x]
Sa mir po dokesh s'ki ide
A e din synin qysh po ma ngreh
S'po t'njoh mir po zemra po m'rreh
Sa mir po dokesh ski ide.

Sillu mir me mu
Mos e prish filmin
Kur jem un e ti
Duhesh me lujt ma t'mirin.
Ej Man Come On
Mos ma bon stilin
Nese don me pas ti
Ni tjeter feeling.

Un s'po du me m'bo dam
Ngom
Se nuk mun me m'bo dam
Ngom
Çato mos u sill ran
S'bon
Nese don ma mir na m'u kon.

Po m'qon
S'po m'qon
Kur je afer po m'don
S'po m'don
Nese o ka ta don
Kallxom
Nese jo ather pse po m'pengon.

Ama nuk pe di kush je
Te un je diqka e re
Hala nuk pe gjej, pse po t'ndjej.

[4x]
Sa mir po dokesh s'ki ide
A e din synin qy
sh po ma ngreh
S'po t'njoh mir po zemra po m'rreh
Sa mir po dokesh ski ide.


Lyrics submited by  Tonnidase-Cards (5)

2018-06-28 16:16:18
Sa mir po dokesh
Ski ide
A e din synin
Qysh po ma ngreh
2018-06-05 14:50:59
S'bon me tu ni zoni
Me mu s'je i fort ti
2018-06-02 19:36:28
Po m'con
S'po m'con
Kur je afer po m'don
S'po m'don
Nese o ka ta don
Kallxom
2018-05-12 17:56:48
Ama nuk pe di
Kush je te un je
Diqka e re hala.
Nuk pe gjej
Pse po t'ndjej
U krijua nga arta 2017-11-28 16:04:55
un e di qa foli

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019