Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Musabelliu - Kthehem Në Shtëpi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me shumë dilema në mendje
E një shpresë në shpirt
Një ndjenjë lënë në mes
Për një jetë më të mirë
Nga ky qytet ku humbas
Në melodinë trishtim

Një çantë shpine me ëndrra
E rëndon supin tim
Erën ma pret një xhaketë
Që është e shtrenjtë si Kujtim
Bileta ime ka vajtje
Por nuk e di a ka kthim
Pa kthim
Pa kthim

Sapo largohem
Në shpirt me zgjohet
Mall
Sapo largohem
Sytë më mbeten
Pas

Jo
Nuk pres
Të më mbysë ky trishtim
Jo
Nuk pres
Po përmbys fatin tim
Më beso
Jemi bashkë unë e ti
Mos harro
Ka një çast
Dashuri
Dielli lind
Dhe mbaron çdo stuhi
Qiellin blu
Do ma kthesh
Përsëri
Klajdi Musabelliu
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Klajdi Musabelliu
Teksti: Pandi Laço
Arrangment, Mix Master, Sound: Arber Kocllari
Guitars: Blerat KepuskaKlajdi Musabelliu - Kthehem Në Shtëpi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehem Në Shtëpi".
3. Video është e këngës "Kthehem Në Shtëpi", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:


Komente 0