Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Huta - Bla Bla Bla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  32

It's K to the A!

Pas meje i le mendt,
Mesazh ne çdo MOMENT
lule per çdo dite
Si nuk u lodhe?
Provove me çdo kusht
me ma vjedh dashnine
Sa shume vrapove dhe bajat mu bone
kur mrapa mu po vjen
Si s'e kuptove sa shume e teprove
pse skena po le...

REF.:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana

Flet ti per mu me shoket e tu
se demek mu m'ke
A tju them per ty
sa shume je mundu
e prap me mu nuk je

Mburresh, kot mburresh
si trofe mu m'sheh
A mu m'lutesh, mu m'lutesh
sa me komplekse je

REF. 2x:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana


Ky tekst u dërgua nga KleaKlea Huta
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/05/2018
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: MAX Production


Klea Huta - Bla Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga Klea Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

23
29
31

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klea Huta:


Komente 1