Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klesta Qehaja - Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besoj".
3. Video është e këngës "Besoj", por nuk këndohet nga Klesta Qehaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klesta Qehaja - Besoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2016

Komente

Asnjë Koment

07/11/2016

2016-11-07T14:00:02+00:00Në lekurë ende kam kripë deti
Edhe hirin e shtëpisë buzë e kam
Një vend që s’e harroj
Ne lotët që kafshojnë
Dhe paqe shpirti im nuk ka

Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Besoj, besoj
Dashurinë do ta zgjoj

Besoj, besoj
Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Dielli ndryshe do agojë

Jo nuk shoh më si dikur zogj në qiell
Edhe dielli sot më duket më gri
Pse lumi kuqëlon
Pse lufta nuk mbaron
Fëmijë që kanë sy

Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Besoj, besoj
Dashurinë do ta zgjoj

Besoj, besoj
Besoj, besoj
Dielli ndryshe do agojë
Dielli ndryshe do agojë

Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço

Komente mbi këtë këngë