Më mbaj mend (për 1 muaj)


Knife Man - Skan Mu Shterr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skan Mu Shterr".
3. Video është e këngës "Skan Mu Shterr", por nuk këndohet nga Knife Man.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Knife Man - Skan Mu Shterr  (Feat. Big Wolf)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Wolf

20/01/2015

2015-01-20T17:45:22+00:00.. na nuk lejna
monotoniin e thejna
.. beati dhezt mshtin
me kall ket venin knena
.. m`thirrin
me knu knife man ajde knena
.. ala so koha
ala soo per skena
.. hala perforcime
hala , veq jom ka mrehna
qat`her kur daal
shumica kan me lon knena
.. vixllojnaa
edhe pse na m`loj hijaa
HALA JETEN ME SPROVA
pi presim dit e mira
.. shum e vogel kosova
amo shum rapera n`to
.. se dikush pat sukses
hajrin , ja ka pa
. e dikush ton noten qut
hulumton qka me bo
.. t`kqija veq po shtohen
pasha t`madhin qe o 1
.. texti o qysh o
uki per dimriin
.. me bigin ma t`mirin
na se rrejna publikin
.. qeto fjal qe ti thash
ruuuj si REKLAM
e dini kur flukem
mujna me bo hallakam

... Shuum telashee kjo JEET
.. Na mesim T`VERTEET
... E KURR SKAAN MU SHTERR
KTO IDEJAAA
... Rapin e Shtina n`gjeeep
Fuull ` kena TALEENT
AU`ja qdo Heeer
sene TREJAAAA

.. inteligjeeent
per ket sen qim none
.. na dha zooti
tash shum zor me lon `He...
.. 3 MUJ JON BO
pe shoh m`paska marr malli
nuk elash ` un sa ja nisa
s`dorzohet ky djaLi
. munsit me bo ma mir
i fitovaa te krrali
15 vjet .. jetoj me rap
su shit me pare me kon i pari
..jeta n`terr na ka rrit
fell e fell dit per dit
.. jom kon i vogel
kur ja kom nis me rapit
.. uki punoj shuum
parameno me llogarit orarin
musiken se shesim
.. na fal e jaapim
.. kurgjo nuk marrim
se , se bojna per to
.. tjeter qellim
jo veq mi bo miljonat n`konto
.. ee n`youtube
ti sje gangsta n`rrug
ti shiteesh p*** none
na jetojna n`jug
.. se jom rrit
me ide t`poetit
jo t`naim frasherit
po t`WoLFiT e T`hekkit !

... Shuum telashee kjo JEET
.. Na mesim T`VERTEET
... E KURR SKAAN MU SHTERR
KTO IDEJAAA
... Rapin e Shtina n`gjeeep
Fuull ` kena TALEENT
AU`ja qdo Heeer
sene TREJAAAA


Më Shumë Këngë Nga Knife Man:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet