Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Me Zor Jeten E Shtyj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Thojn plaget e dashuris nuk sherohen un do ti sheroj
Netet e vetmis veshtir kalohen un do ti kaloj
Se un e kam... inatin e fort

E di se do te qaj dhe do tmerzitem un e pranoj
Por sdo tme shohesh kurr ne tok si perpelitem jo nkem dot qendroj
Se un e kam inatin e fort

Jeten time pa ty me zor un do ta shtyj
Me zor gjdo minut e ore
As mos mendo me mu kthy nuk du met pa me sy zemren time prap me ma vra shanc nuk ka


Ky tekst u dërgua nga Ilu musicKolë Oroshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/04/2014
Festivali: Zhurma Show 2014
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: EMF Creative


Kolë Oroshi - Me Zor Jeten E Shtyj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zor Jeten E Shtyj".
3. Video është e këngës "Me Zor Jeten E Shtyj", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0