Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Gabimi Ma I Bukur (Feat. Erblina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

ERBLINA:

Ma e lumtur isha me ty kur kam qa
Pa dashni spo du ni tjeter n'krah me majt
Ma e lumtur me ty zhag e me qalu
Pa dashni s'po muj veten me sheru

KOLE:

(Ref:x2)
Je gabimi ma i bukur
Je gabimi ma i bukur
Krejt hallall s'paku me ty
Isha i lumtur, isha i lumtur

ERBLINA:

Paskam qen e lumtur e nuk e kam dit
Per ty nuk kam qajt as nuk jom merzit
Tash e pranoj nuk mundem pa ty
Pa dinjitet pa krenari te lutem me u kthy

KOLE:

(Ref:x2)
Je gabimi ma i bukur
Je gabimi ma i bukur
Krejt hallall s'paku me ty
Isha i lumtur, isha i lumtur


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiKolë Oroshi
Featuring: Erblina Bajrami
Publikimi: 05/03/2020
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: MAX Production


Kolë Oroshi - Gabimi Ma I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi Ma I Bukur".
3. Video është e këngës "Gabimi Ma I Bukur", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0