Më mbaj mend (për 1 muaj)


Korab Shaqiri, Albina Kelmendi, Rema Canolli & Dardan Gjinolli - Nje Dolli Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dolli Per Ty".
3. Video është e këngës "Nje Dolli Per Ty", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri, Albina Kelmendi, Rema Canolli & Dardan Gjinolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Korab Shaqiri, Albina Kelmendi, Rema Canolli & Dardan Gjinolli - Nje Dolli Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/11/2018

2018-11-24T19:58:34+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Dolli Per Ty" kënduar nga Korab Shaqiri, Albina Kelmendi, Rema Canolli & Dardan Gjinolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 19 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
19

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë