Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Adrenaline Lyrics

Ju keni votuar
★★★★
Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Naçut Lujn Me Kile
Patllake Maj Makine
Raku Sun Ma Nine
Du vec adrenaline
Femren kam latine bythen si Argjentine
Asajt Nuk Ja Nine Do Vec
Adrenaline

...
...


Ky tekst u dërgua nga NIKU BOSSI 🤘✔️Kozak
Publikimi: 23/10/2021
Teksti: Kozak
Produksioni: Arlenn
Beat/Instrumental: Baki
Video Produksioni: Melodi StudioKozak69 - Adrenaline
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenaline".
3. Video është e këngës "Adrenaline", por nuk këndohet nga Kozak69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozak:


Komente 0