Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi & Silva Gunbardhi - Genje, Po Thuaj Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Se shpirti s'mund te flere
c'po ndodh keshtu me mua
jo se kuptoj
Genjeme ndonjehere
por thuam qe te dua
dhe ta besoj

Si ty, njelloj une po vuaj
dhe zemra e trazuar
jo s'mund te flere
por edhe ti me thuaj
si ty s'kam dashuruar
jo asnjehere

Ref.
Nuk e dime se cdo te gjejme
nuk e dime se cfare kerkojme
nuk e dime se ke urrejme
nuk e dime ke dashurojme

Une te pres te vish moj zemer
ti pret, une te vij
ndaj akoma s'ka nje emer
jo ne dashuri

Jeta eshte e shkurter shume
ndaj mos u mendo
eja fluturo tek une
dhe me dashuro

Dashurine si dhurate
nuk ta fal askush
puthjen ti rrembeje
nga dy buzet prush

Ato qe tani kemi, si shohim, si kuptojme
ato qe nuk i kemi, ato i dashurojme
Se shpirti i njeriut, eshte shume i ngateruar
kur duket se afrohet, me shume eshte larguar
Se shpirti i njeriut, i teri eshte mister
se tjeter dashuron, dhe vete tjeter merr.


Kozma Dushi & Silva Gunbardhi - Genje, Po Thuaj Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genje, Po Thuaj Te Dua".
3. Video është e këngës "Genje, Po Thuaj Te Dua", por nuk këndohet nga Kozma Dushi & Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0