A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Krenar Vehebiu - Tash A Je Rehat?


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2013

2013-11-14T20:28:43

Teksti:

Suzana FazliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash A Je Rehat?" kënduar nga Krenar Vehebiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Krenar Vehebiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019