Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Mos Ta Nin (Feat. Bessi & Vis Shkodra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

mos ta nin kur je me mu/
mos ta nin kur un te du /
mos ta nin se kta tjert ca flasin /
kta vec flasin per inati/
nuk kan shanc mum afru ngat/
un per ty derdhi gjak /
rreth e qark na jem gjithkah/
cou pak zemer mjep pak krah/
qy qy qy ca u bo /
femna me shumic/
nuk dvet kush ma/
njana kryetare nuk ka ma /
tjetra sekretare hajde pra/
vip jom kur hi hi vip jom kur rri rri/
bone leht bone nxeht /
hajde zemer bone kiamet/


Ky tekst u dërgua nga ThisismeKrimineli
Featuring: Bessi
Publikimi: 01/12/2010


Krimineli - Mos Ta Nin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ta Nin".
3. Video është e këngës "Mos Ta Nin", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krimineli:


Komente 0