Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kthjellu - Dhome

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhome".
3. Video është e këngës "Dhome", por nuk këndohet nga Kthjellu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kthjellu - Dhome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Nje dhome
Qe me ngushtohet
Dua te zbuloj se qka po ndodh

2.
Nen peshen e nates
Me ty
Dua te zbuloj se qka po ndodh

3.
Ref.
Ti je nje enderr qe me zgjon
Nje tren i larget qe vonon
Ti je ajo qe me mungon

4.
I humbur
Duke kerkuar
Mundohem dhe vazhdoj une te kerkoj

5.
Braktisem nga kjo heshtje
Mundohem dhe vazhdoj une te kerkoj

6.
Ref.
Ti je nje enderr qe me zgjon
Nje tren i larget qe vonon
Ti je ajo qe me mungon


Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet