Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Xhelozia (Feat. Sajmir Çili)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nje njeri ma mori gjumin
Dhe beri qe dora e buza t'me dridhen.
Dhe m'u duk se yjt' nga qielli
Si bresher mbi super me rane.

Nje njeri ma vrau dhe qeshjen.
Tek shihja, me beri qe faqja t'me skuqet.
Bulevardit mbreme e pashe,
E njihja por s'dija si quhej.

Sa lehte qellonte mbi dashurine!
Mbi gruan qe e donte, mbi lumturine.
S'e vrau, s'e mundi jo, xhelozine.
Mbi gruan qellonte e shaj e shaj,
Pse kthehej nga puna me vone paksa
Te miren, te pastren, pa faj, pa faj...!
Kujtim Prodani
Featuring: Sajmir Çili
Publikimi: 31/10/2019


Kujtim Prodani - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:


Komente 0