Më mbaj mend (për 1 muaj)


L.O.R.D - Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga L.O.R.D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

L.O.R.D - Te Pres  (Feat. Maksi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Maksi

13/08/2010

2010-08-13T19:00:09+00:00ejjooH .. heLLo LORD b' MAKKSI
kkjjO kkongg shkkon weq per tty
edhe ppeR atta qe wujn
eddhe ti nggO qkkA
KING RECORD's 2010 weTTeem per tty
nashTTa edhe ti um kupTTon
eddHe ti um kkupTToon ttash nnggO
...
L.O.R.D :
met kallxu pot pres dije qe em myti malli
dije qe pa ty un des zemren me 2 dur ta fali
mka mar malli shum per dy sy si dijamant
lot em rrjedhin lum per cdo nat qe ste kom ngat
u bo shum nat qe flokt e tua sti kom perkdhel
po du ftyren me ta prek po du syt e mi mi qel
po du zemren me ta ndi qysh vazhdon met rre per mu
po du une po du po du ti mem thon tdu
.....................................................
po du ti mu kon ajo qe ma bon ni fmi per djep
po du ti mu kon me mu deri sa mos t mar frym
po du afer ty met pas e jo veq si kujtim
du n mengjes kur tqona veq pi ty kafen me pi
du me kon ti tu um prit saher qe une vi
du mu kon e jemja veq e jemja n 24(or)/7(dit)
dije qe te pres un ty cdo dit edhe cdo nat

...
makksss :
te pres cdo dit edhe cdo nat
dashuria jon kerkon shum fat
eja plotsoma cdo deshir
se veq me ty yn ndihem mir
ne endrra t mija ti buzqesh
parameje shfaqes si princesh
te dua shum ti me besoo
ti me besoo

...
du mu kon nditlindje tonde e me nejt shum afer teje
du me ndi zemren tem qysh rre kur ti je afer meje
du me dal n piknik me ty e me nejt dej naten von
du me dal dikund me ty ku kerkush nuk mun na xhon
du me ty me shiju dimrin du me ty me shiju veren
qashtu qysh ma di ti mu edhe un ta di ty vleren
se e di qe m dush edhe shum em rrespektojsh
sa ma shum qe rrina bashk aq ma shum ti em mungojsh
nuk di qysh mi pershkru kto ndjenja qe i kom per ty
ti je sikur oksigjeni shum nevoj kom un per ty
ti je e pranisme ne cdo pjes t jetes tem
ti ti veq ti e sundojsh zemren tem
edhe kur jemi perla un e di qe ki pas t drejt
nashta o pak von po me rendsi qe e kom vrejt
nuk ka lidhje se qka bohet perderisa ty t pres
se pa ty jeta s kalohet bashk me ty dua te vdes
...
makksss :
te pres cdo dit edhe cdo nat
dashuria jon kerkon shum fat
eja plotsoma cdo deshir
se veq me ty yn ndihem mir
ne endrra t mija ti buzqesh
parameje shfaqes si princesh
te dua shum ti me besoo
ti me besoo


Ky tekst u dërgua nga Artta .   McMimmos   shera
Më Shumë Këngë Nga L.O.R.D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet