Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Tradhtia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A asht mir kjo qe ben
a asht mir kjo qe po mendon
po del qdo nat
e po me brengos e njerzit po em flasin se ti me tradhton

ref:
era tradhti po te vjen
largohu nga une
ik e mos ne ndjek
ti me ke tradhtu
je tradhtare moj uhhhh

qdo nat po shkon me tjetrin en takim po mendoj qe ke shku ne pune ti po genjen
ne telefon po me thrret te dua shum e ti me tjetrin je a moj tradhtare

ref:
era tradhti po te vjen
largohu nga une
ik e mos ne ndjek
ti me ke tradhtu
je tradhtare moj uhhhh tradhtareeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Ahah


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labi - Tradhtia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtia".
3. Video është e këngës "Tradhtia", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0