Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Hajde N Valle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Atmosfera ka nis me mlu
krejt mat mirat na kan rethu
nje blondine veq valzo
kjo zheskanja po fillon

(Ref:2)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho

...

Edhe veq me kan kamlu
syve t'mi spo muj mej besu
kjo bjondina pse spo dridhet
E zheskanja n'reth po sillet

(Ref:4)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho

...

(Ref:4)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho

Ky tekst u dërgua nga Ermelina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0


Labi - Hajde N Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde N Valle".
3. Video është e këngës "Hajde N Valle", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.