Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Syt E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

E zez është nata kur më iku,
e zez eshte vera kur më piku n`këmish te bardh,
ajo shkoj e ma ska ardh (2x).

Sytë e zi ma nuk jan sytë e mi,
sytë e mi si largon as kjo raki (2x)

E zez është nata pa arsye,
sikur hana kur ska yje.
Me la n`vetmi,
ajo shkoj, e unë po pi (2x)

Sytë e zi ma nuk jan sytë e mi,
sytë e zi si largon as kjo raki (2x)


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor

Labi - Syt E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Zi".
3. Video është e këngës "Syt E Zi", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0