Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Po Te Perbej Pash Perendin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po t'perbej pash perendine
ti qe mje si molla n'rrem
ta kam njoft moj bukurine(eeee)
qysh se t'ka rrit nana n'djep
ta kam njoft moj bukurin(eeee)
qysh se t'ka rrit nana n'djep

Ti gjith dit vjen tu u rrit (eee)
O bukuria vjen tuj tu shtu (uuu)

A mendon se ke me vdek ke me vdek

Dheu i zi ka met mbulu X2


Ky tekst u dërgua nga 41455

Labi - Po Te Perbej Pash Perendin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Perbej Pash Perendin".
3. Video është e këngës "Po Te Perbej Pash Perendin", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0