Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi & Prishtina - Lulja Prej Lules Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lulja prej lules ban ferk,
Njanën prej jush do ta du'.
I: Ka shumë kohë që m'ke ndejt larg
Të lutem me m'u afru'! :I
Ty të vraftë moj Perëndia
Paske pasë besën me rrenë.
Fjala jote dhe dashnia
Hiç kurgja nuk paskan qenë.


Ky tekst u dërgua nga Petrit

Labi & Prishtina - Lulja Prej Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Prej Lules".
3. Video është e këngës "Lulja Prej Lules", por nuk këndohet nga Labi & Prishtina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0