Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Xhejlan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhejlan".
3. Video është e këngës "Xhejlan", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Xhejlan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Tash Je Pishmane"

Komente

Asnjë Koment

14/07/2012

2012-07-14T17:13:59+00:00Dikur un kam dasht nje vajz
xhejlanee emrin e ka pas.
Kur ajo me tha te du
ah sa shpejt me ka harru.

Xhejlan Xhejlan Xhejlan
Xhejlan Xhejlan Xhejlan...

Sa t`jem gjall ti shpirtin falma
se kur t`vdes ndash vorrin kallma..
Kallma vorrin me qibrit
paske qen moj e pa shpirt..

Xhejlan Xhejlan Xhejlan
Xhejlan Xhejlan Xhejlan...

Pash dy syt e Ballit.........

Qysh moj ti mem tradhetu
kur dite oj Xhejlan
sa fort te deshta une..
Aman aman aman aman...


Ky tekst u dërgua nga Mimi_tet_nor
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet