Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - O Burg I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

i vetmuar jam ne ket bot si kur nje zog ne kafaz
aspak gjum nuk kam ne sy smun ta baj shpirtin rahat
aspak gjum nuk kam ne sy smun ta baj shpirtin rahat
Oburg i zi nqaf nai more shokt emi
Oburg i zi nqaf nai more shokt emi

sa te lumtur jan shokt emi nga nje her japin gajret
pse merzitesh shoku jon sje i vetmi qe po hjek
pse merzitesh shoku jon sje i vetmi qe po hjek
Oburg i zi nqaf nai more djemt e ri
Oburg i zi nqaf nai more djemt e ri-

Oburg i zi nqaf nai more djemt e ri

Oburg i zi nqaf nai more djemt e ri


Ky tekst u dërgua nga Haki Krasniqi

Labi - O Burg I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Burg I Zi".
3. Video është e këngës "O Burg I Zi", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0