Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Leternjoftimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Më Shkruan mu në leternjoftim
Emrin e kam vuajtje Mbiemrin deshprim
kte t'gjith e dinn me ke bere te cmendem
merrmi Zot kta sy nese t'shoh unn prap ty ,
nese te shoh une prap tyyy..

ref:
Me ka marr malli , malli mua shum per ty
E lus un Zotin qe prap te takoj un ty
kjo jet shume e zbrazt o paa tyy
ku je ti ku je tii o dashurii
(2x)

Më Shkruan mu në leternjoftim
Emrin e kam vuajtje Mbiemrin deshprim
kte t'gjith e dinn me ke bere te cmendem
merrmi Zot kta sy nese t'shoh unn prap ty ,
nese te shoh une prap tyyy..

ref:
Me ka marr malli , malli mua shum per ty
E lus un Zotin qe prap te takoj un ty
kjo jet shume e zbrazt o paa tyy
ku je ti ku je tii o dashurii
(2x)

Ky tekst u dërgua nga  Bekri20Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 4


Labi - Leternjoftimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leternjoftimi".
3. Video është e këngës "Leternjoftimi", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.