Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Më Ka Zën Sevdaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Verse 1 2x

Me buzqeshe prej se largu,
me thua te du,
ti me ben te jem i dehur,
rakin pa e provu

Ref:

Me ka zane sevdaja,
me ka zane belaja.
qka te beje moj vajz se di,
mendja don mem plas per ty o moj xhan,
i thej gotat nji nga nji
Me ka zane sevdaja,
me ka zane belaja.
qka te beje moj xhan se di,
mendja don mem plas per ty moj xhan,
i thej gotat nji nga nji.

Verse 2 2x

Me buzqeshe prej se largu,
me thua te du,
ti me ben te jem i dehur,
rakin pa e provu

Ref: 2x

Me ka zane sevdaja,
me ka zane belaja.
qka te beje moj vajz se di,
mendja don mem plas per ty moj xhan,
i thej gotat nji nga nji
Me ka zane sevdaja,
me ka zane belaja.
qka te beje moj xhan se di,
mendja don mem plas per ty moj xhan,
i thej gotat nji nga nji.


Ky tekst u dërgua nga  drilontershani


Publikimi: 01/12/2011Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente mbi këtë këngëLabi - Më Ka Zën Sevdaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ka Zën Sevdaja".
3. Video është e këngës "Më Ka Zën Sevdaja", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.