Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Tahiri (Labi) - T'lutem Kthehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pa ty le tmë plasin sytë
Fryma le tmë mbet në fyt, dashuri.
Pa ty më mirë mos të jem,
Sesa tjetër unë të kem
S'jetoj pa ty.

E dita po më zgjat një muj
Më beso për ty po vuj
Pa ty zemër nuk po muj
Se shoh datën nkalendar
Jam i vdekur a i gjallë
Pa ty zemër jam i marrë.

Të lutem kthehu,e bjeri pishman
Pa ty unë gjallë nuk jam.
Të lutem kthehu, sa nuk më ke vra
Nuk vdes unë pa të pa.

Pa ty vetën e urrej, mirëpo nënën e gënjej
I them do të vish
Ajo e shkreta nuk e di, se nuk kthehesh përsëri
Ah sa tragjedi.

Dita po më zgjat një muj, më beso për ty po vuj
Pa ty zemër nuk po muj.
Se shoh datën nkalendar
Jam i vdekur a i gjallë
Pa ty zemër jam i marrë.

Të lutem kthehu,e bjeri pishman
Pa ty unë gjallë nuk jam
Të lutem kthehu, sa nuk më ke vra
Nuk vdes unë pa të pa.


Labinot Tahiri (Labi) - T'lutem Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem Kthehu".
3. Video është e këngës "T'lutem Kthehu", por nuk këndohet nga Labinot Tahiri (Labi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0