Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Labinot Tahiri (Labi) - Kush Është Në Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Është Në Gurbet".
3. Video është e këngës "Kush Është Në Gurbet", por nuk këndohet nga Labinot Tahiri (Labi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labinot Tahiri (Labi) - Kush Është Në Gurbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Amazona Ime"

Komente

Asnjë Koment

13/12/2020

2020-12-13T09:27:13+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kush Është Në Gurbet" kënduar nga Labinot Tahiri (Labi).
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kush Është Në Gurbet".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë