A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Maturant 2016


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/04/2016

2016-04-19T16:00:00

Music:

Ervin Gonxhi

Lyrics:

Vojsava Alia


Nje dhurat te jap kujtim
Per ty o shoku im
Ne nje bank gjithmon jemi ulur
Me mbaj ne mendim (2x)

Nate e fundit nate e fundit
S'bashku po vallzojme
Shoke e shoqe profesorr
NE PO MATUROJME (2x)

Dy lot nga syt e mi
Ne zemer shum merzi
Do t'mungon klasa edhe shkolla
Edhe kjo shoqeri (2x)

Nate e fundit nate e fundit
S'bashku po vallzojme
Shoke e shoqe profesorr
NE PO MATUROJME (2x)


Lyrics submited by Arbesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019