A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Labinot Rexha - Ajo  (Feat. Kallashi)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/11/2015

2015-11-16T12:53:54

Featuring

Kallashi

Music:

Ervin Gonxhi

Lyrics:

Ronela Hajati

Video Production:

MAX Production


Kallashi: x2
Ai me don
Veten time e genjej
Falje kerkon
Sado pak akoma ndjej

Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Mendon qe syte e mi ate se pane, Oh-No
Me thuaj pse, me thuaj pse te thane
Me duket sikur zemra do te ndal

Labinot Rexha: x2
Ajo veq mu nuk me beson
Ky shpirt pom dhem sa me nuk ka
Beson ne tjetrin qe s'te do
Ti mos i le na me na nda

Ajo veq mu nuk me beson
Krejt boten per ty n'krahe e mbaj
Beson ne tjetrin qe s'te do
Te lutem jo nuk jam i saj


Lyrics submited by rbne-Cards (1)

U krijua nga Sara 2018-03-11 00:46:48
Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Mendon qe syte e mi ate se pane, Oh-No
Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Me duket sikur zemra do te ndal

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019