TEKSTESHQIP

Labinot Rexha & Orgito Dapa
Ku T'kam Lale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku T'kam Lale" kënduar nga Labinot Rexha & Orgito Dapa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Korrik 2023, Labinot Rexha & Orgito Dapa publikojnë videoklipin "Ku T'kam Lale". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.