A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Landi Roko & Dori Loshit - Flor Murati


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2019

2019-06-26T20:40:24

Teksti:

Olsi CelmetaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Flor Murati" kënduar nga Landi Roko & Dori Loshit.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Flor Murati".
Videoklipi nga Landi Roko & Dori Loshit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019