Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Nezha - Je Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Dashuri".
3. Video është e këngës "Je Dashuri", por nuk këndohet nga Laura Nezha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Nezha - Je Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  112

Muzika:

Stine

Teksti:

Endrit Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017

Komente

Asnjë Koment

19/11/2017

2017-11-19T20:56:10+00:00[Sa bukur kur ndihesh e dashuruar.
Duket sikur çdo gje kercen rreth teje.
(Ay ay ay ay ay)
Dhe une tani dua te shijoj...
(kerce me mua)
kercimin e dashurise sime]

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s'je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

Me lejo te t'them
(Me lejo te t'them)
Edhe sot dukesh bukur si gjithmone
Me ler te te them
(Me ler te te them)
S'kam me dilema
Jo s'kam me dilema
Ne syte e mi (Ne syte e mi)
Je vetem ti, s'ka tjeter njeri
Je çfare dua (Je çfare dua)
Ti fort me mbaj, ty fort te mbaj

Baby no Ay ay
Dua çdo mengjes me ty te me gjeje
Dua t'motivoj, dua te te ushqej
Dua te them: "Forca zemer ti ia del!"
Me ty me ke
Falem ti shpirt nese flas shume
Dua ta kuptosh se pa ty nuk mund
Perqafome fort e mos me lesho
Ne kete melodi ti me shoqero

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s’je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

2x
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay

I love u baby
Ne çdo kohe, ne çdo stine
Ne çdo puthje, deri ne te fundit sfide
Ne çdo sekonde jetë qe une kam
E jotja jam

Dua te shijoj une me ty çdo dite
Sa here ikim larg
Sa here rrim ne shtepi
Dua dhe te luaj
Te gezoj si femije
Dua te kem prane sa here qaj per çdo film

Veç 1 milimeter larg buzeve me rri
Me lexon me fryme
Po shikoj mrekulli
Syte e mi shkelqejne
Dhe arsyeja je ti
S'dua te mbaroje
Replay perseri

Ay ay ay ay

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s'je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay

Kartolina (5)

4
7
2
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Laura Nezha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet