Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lauresa Çerkezi - Pranverat Kalojne Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Pranverat kalojn o dylber
pranverat kalojn ee...

2x
asnji letër ti bre dylber
mua nuk ma shkrove

II
Dola n'bahqe tane dylber
me kput drandofilin

2x
prej mallit dashnis o dylber
gjeta veç mindilin

III
Si qiri po shkrihem dylber
si qiri baj dritë ee...

2x
a thua është terr o dylber
apo më bajnë sytë ee...


Ky tekst u dërgua nga  Lauresa1234Lauresa Qerkezi
Publikimi: 18/06/2022
Produksioni: Shpeta Sound


Lauresa Çerkezi - Pranverat Kalojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranverat Kalojne".
3. Video është e këngës "Pranverat Kalojne", por nuk këndohet nga Lauresa Çerkezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lauresa Qerkezi:


Komente 0