Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lazy - Princesha Ime  (Feat. Omerta Family)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

31/05/2011

2011-05-31T17:31:55+00:00

Featuring

Omerta
Un te du ty se je pjes e jetes time un pa ty boj shum gabime se ti je ajo qe m`msove ca esht veshtirsia ti mi dhe ato tmira dhe tkqia. Un pa ty sboj un pa ty jam bosh se ti je e vetmja qe mi plotson deshirat e mia endrrat e mia ti per mu zemer je gjith lumturia.

Ref 2 : Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime.

E di zemer se kishim shum veshtirsira erdhi ajo dhe na i prishi ato deshira . Po du tet kerkoj falje me ato qe bona un te du ty dhe mos thuj mo asnjona. Un te du ty cdo nat cdo dit pa ty jo nuk jam hic . Un du ty te kem dhe me ty te jem se zemra ime vetem per ty ndjen.

Ref 2 : Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime. Omerta Lazy Kon Records
Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime. Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime.


Ky tekst u dërgua nga Frensi Lb
Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet