Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Omerta është një grup artistësh i njohur. Omerta ehste nje grup i perbere nga mbi 20 anetare, dy prej te cileve jane JMC dhe LAZY. Emri i vertete i JMC eshte Xhulio Xhaferri ndersa emri i vertete i LAZYT eshte Adonis Dollapi. Ditelindjet e tyre jane ne JMC 1.1.1986 dhe LAZY 20.3.1989. Aktualisht ata jetojne ne Tirane. Grupi i omertes ka kryer bashkepunime me GRAND THUGZ, STRESIN, etj Në Maj 2008, Omerta marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Bojm Boom". Në Maj 2009, Omerta marrin p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Krasniqi

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

Upstream

Vëllezërit Zikolli

Madd Dogs

Gillespie

Orient Express

Bloody Soldierz

R.A.G


Tags: Omerta, Lazy, Jmc

Krijo Një Kartolinë