Omerta
Omerta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Omerta është një grup artistësh i njohur. Omerta ehste nje grup i perbere nga mbi 20 anetare, dy prej te cileve jane JMC dhe LAZY. Emri i vertete i JMC eshte Xhulio Xhaferri ndersa emri i vertete i LAZYT eshte Adonis Dollapi. Ditelindjet e tyre jane ne JMC 1.1.1986 dhe LAZY 20.3.1989. Aktualisht ata jetojne ne Tirane. Grupi i omertes ka kryer bashkepunime me GRAND THUGZ, STRESIN, etj Në Maj 2008, Omerta marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Bojm Boom". Në Maj 2009, Omerta marrin p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0